Útěk z vězení

1. října 2007 v 21:15 | Iruli |  Seriály
Obrázek “http://www.nova.cz/Nova/data/toppage_soliter/prison_break/bg_way_home.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Michael Scofield

Michael Scofield
Číslo vězně:
94941
Zločin:
ozbrojená loupež
Trest:
5 let
Možnost propuštění:
za 2 roky a 6 měsíců
Vězeň Michael Scofield (s čistým záznamem) byl usvědčený z ozbrojené loupeže při pokusu odcizit přes půl miliónu dolarů z pobočky United Savings Bank v centru Chicaga. Při soudním procesu Scofield nepřednesl nic na svou obhajobu a požadoval odsedět si trest v zařízení prvního stupně blízko jeho rodného Chicaga.
Scofield vystudoval střední školu Morton East High School, později promoval na Magna Cum Laude s titulem B.S. v oboru stavebnictví, titul M.S ve stejném oboru získal na Loyolské univerzitě v Chicagu. Před spácháním trestného činu byl zaměstnaný jako stavební inženýr v prestižní firmě Middleton, Maxwell a Schaum, která dělala stavební návrh vězeňského komplexu Fox River.
Vězeň má povolené návštevy obhájkyně Veroniky Donovanové. Má souhlas vykonávat vězeňské práce.

Herec: Wentworth Miller

02.06.1972,Chipping Norton, Oxfordshire, Velká Británie
Vyrůstal v Brooklynu v New Yorku a na Princetonské univerzitě vystudoval anglickou literaturu. Po promoci odjel do Los Angeles,
kde byl zaměstnán v malé produkční společnosti, pracující pro film a televizi. Brzy si ale začal plnit dětské sny o tom, že bude herec. Postupně dostával roličky v seriálech, jako např. Buffy, přemožitelka upírů, Pohotovost, Dinotopie, až přišly role ve filmech, jako např. Lidská skvrna či Underworld.

Lincoln Burrows

Lincoln Burrows
Číslo vězně:
79238
Zločin:
vražda prvního stupně spojená s útokem střelnou zbraní
Trest:
smrt popravou na elektrickém křesle
Možnost propuštění:žádná
Poté, co Lincolna vyhodili ze střední školy Morgan Park High School v 10. ročníku, dostal se mnohokrát do problémů se zákonem.

Byl odsouzen na 2 měsíce za krádež, na 3 měsíce za poškození majetku, na 6 měsíců za ublížení na zdraví, na 6 měsíců za přechovávání drog, na 10 měsíců za ublížení na zdraví. Teď čeká na trest smrti za vraždu 1. stupně. Při obhajobě se Burrows bránil, že je nevinný, byl však shledán vinným ve všech bodech obžaloby týkající se smrtí Terrence Steadmana, washingtonského lobbyisty a bratra viceprezidentky USA Caroline Reynolds.
Jeho poprava, stanovená na 12. května, byla odložena, protože se objevily nové důkazy. Nový termín popravy: 26. květen.
Vězeň má povolená setkání se svým advokátem Timem Gilesem, synem LJ Burrowsem a jeho matkou Lisou Rix. Má schváleno vykonávat vězeňské práce.

Herec: Dominic Purcell

17.02.1970,Wallasey, Merseyside, Velká Británie
Vyrůstal v Austrálii, kde vystudoval Western Australian Academy of Performing Arts. Jeho spolužáky byli Hugh Jackman a Frances O´Connor. Po promoci Purcell rychle získal hlavní roli v australském televizním seriálu Raw FM.
Televize: John Doe, First Daughter, Bílá velryba.
Divadlo: Anthony a Cleopatra, Andělé v Americe, Romeo a Julie.
Filmy: Mission: Imposible 2, Blade: Trinity, Equlibrium, Visitor

Zdroj

Kdyby ten odkaz nešel tak jděte na: http://www.nova.cz/utek/?258071e=258087&258090c=%7Enov%7E&258090e=DO18919&ex18919=pritazlivy-miller-utika-z-basy

http://www.pavelrichter.net/xblog/img/prison-break-vas-dostane-4.jpg
Obrázek “http://img138.imageshack.us/img138/8229/el060907340rd4.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
http://img172.imageshack.us/img172/8849/wallppb6ldfb3.jpg

Info:
Název dílu: Prison Break SO1Ep14/The Rat
Žánr: Drama/Thriller/Krimi/Dobrodružný
Premiéra: 2005
Délka dílu: 43 minut
Natočeno: USA
Hrají: Dominic Purcell,Wentworth Miller, Robin Tunney, Amaury Nolasco, Wade Williams, Sarah Wayne Callies, Robert Knepper, Paul Adelstein, Stacy Keach, Peter Stormare, Rockmond Dunbar, Muse Watson, Frank Grillo...
Režie: Paul T. Scheuring, Bobby Roth, Dwight H. Little, Robert Mandel, Brett Ratner, Brad Turner, Michael W. Watkins, Sanford Bookstaver...
Stavební inženýr Michael Scofield je zoufalým mužem v zoufalé situaci. Jeho bratr, Lincoln Burrows, byl odsouzen za vraždu a čeká na trest smrti ve Státní věznici Fox River. I přes důkazy proti Lincolnovi je Michael přesvědčený o jeho nevině. S blížícím se termínem popravy Lincolna Burrowse přepadne Michael se zbraní v ruce banku. O peníze mu nejde, jeho jediným cílem je, dostat se za svým bratrem. Během soudu přijme klidně a bez odvolání pětiletý trest ve vězení, má ale jednu podmínku - odpykat si jej ve vězení, které je nejblíže svého rodného Chicaga. A tak putuje do Fox River. Tam nepřichází s prázdnou. Má u sebe kompletní plány vězení a v hlavě vypracovaný itinerář, jak dostat Lincolna ven a prokázat, že je nevinný. Ve vězení se však věci nemají úplně tak, jak si představoval, a tak musí mj. čelit dozorci, kapitánu Bellickovi, který si na něj ihned po nástupu do vězení zasedne, a také některým spoluvězňům, kteří by rovněž rádi utekli. Navíc se v nebezpečí ocitá i rodina Lincolna Burrowse, protože za případem stojí někdo vysoce postavený, pro nějž je Burrowsova poprava velmi důležitá.

Zdroj

Kdyby ten odkaz nešel tak jděte na:
http://www.nova.cz/utek/?258071e=258087&258090c=%7Efak%7E&258090e=DO18918&ex18918=fakta-serialu-utek-z-vezeni
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pls pls | 1. října 2007 v 21:18 | Reagovat

Mas fakt moc peknej blog pls mrkni na muj ale radsi si precti clanek „o cem je tenhle blog“ aby bylo jasny o co go

2 Iruli Iruli | 1. října 2007 v 21:29 | Reagovat

pls.... nezadal(a) jsi web stránku... A díky.....:-)

3 allca allca | 6. března 2008 v 11:19 | Reagovat

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaa mmmmmmmmmmmmmmmmyyyyyyyyyyyyyyyylllllllllllllllllllllluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuttttttttttttteeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkkk zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz vvvvvvvvvvvvvvveeeeeeeeeeeeeezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.........................................................????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama